Reference

Oddlužení rodinného domu u Olomouce
Oddlužení rodinného domu u Olomouce

Děkujeme za pomoc spol. pnreality.cz s.r.o., ale hlavně bezplatné poradně na STOPEXEKUCIM.CZ. Měli jsme několik exekucí na rodinném domě kvůli synovi. Opravdu jsme už mysleli na nejhoší. Hodně jsme se za to styděli a skoro ani neřešili. Teď už víme, že nejsme ani první ani poslední a že vždy je nějaké řešení. A pro ostatní máme vzkaz, nebojte se nechte si poradit od někoho kdo tomu rozumí.
 B. Němec, Olomouc

Vyplacení exekuce v Ostravě
Vyplacení exekuce v Ostravě

Potřebovali jsme prodat dům v exekuci. Realitní kanceláře s tím nechtěli mít nic společného, nebo nám nutili vyhradní smlouvy, že až najdou kupce pak se to prodá. My jsme potřebovali pomoc hned. A tu jsme našli až u společnosti pnreality.cz s.r.o. Děkujeme této společnosti za vyřízení všech záležitostí a jednání s ohledy na nás - klienty. Nakonec jsme se rozhodli v domě zůstat a dál se uvídí.
Hlouškovi z Ostravy

Vyplacení nevýhodných nebankovních půjček
Vyplacení nevýhodných nebankovních půjček

Měli jsme hodně nevýhodných nebankovních půjček, některé navíc se zástavou nemovitosti. Po nějaké době jsme nestačili splácet a hrozilo, že o byt příjdeme. Spousty společností nám slibovalo přeúvěrování, ale tohle nebylo řešení. Až díky stránkám STOPEXEKUCIM.CZ, jsme našli řešení. Veškeré vyjednávání s věřiteli udělali za nás. Dokonce jsme něco i ušetřili, díky jejich rychlé platbě. Dále můžeme bydlet ve svém a věřitelé a exekutoři mají smůlu:)
Drápalovi Benešov u Prahy