Renta nemovitosti

Co je to renta z nemovitosti? Menší shrnutí zkušenosti klientů a názory odborníků.

Renta nemovitostí neboli reverzní hypotéka - produkt určený pro starší lidi, kterým nestačí důchod k pokrytí osobních nákladů. Draze zaplacená almužna, alespoň takhle to celé shrnul dTest. Uvadí i pár výpočtů, proč by měl zvážit, zda je tento produkt pro něj výhodný.

Odkaz zde: https://www.dtest.cz/clanek-5977/seniorska-hypoteka-vstupenka-do-raje-nebo-do-pekla

Ani Novinky.cz nezůstaly pozadu s hodnocením renta z nemovitostí, celé to shrnuli hned nadpisem: "Zastavení nemovitosti kvůli rentě je rizikové". V závěru pak píší, že senioři nevědí kolik budou vracet. Musíme se přiznat, že ten výpočet byl i pro nás složitý.

Odkaz zde: https://www.novinky.cz/finance/clanek/zastaveni-nemovitosti-kvuli-rente-je-rizikove-328040

Zpětná hypotéka: Draze splacené zboží, takhle o tomto produktu píší na Měšec.cz. Zde už je hodnocení renty nemovitostí konkrétně společnosti FINEMO, vyjadřují se o něco pozitivněji. A musíme dát za pravdu, že tento produkt určitě není pro každého,  ale své klienty si určitě najde.

Odkaz zde:  https://www.mesec.cz/clanky/zpetna-hypoteka-draze-zaplacene-doziti/

Zkušeností klientů jsme na internetu zatím nenašli, ale je to spíše tím, že produkt renta z nemovitosti je opravdu nový. S tímto produktem přišla jako první společnost FINEMO a mají před sebou těžký úkol, představit rentu nemovitostí lidem a nastavit laťku, tak aby nebyl prostor pro pochybné firmy, které by chtěli zneužít nového finančního produktu.

volejte zdarma na tel.: 800 720 620, nebo vyplňte  online formulář