Zastavte právě probíhající exekuci, volejte

+420 776 890 000


Reference od našich klientů

Do 

Zde budeme zvěřejňovat příběhy lidí, kteří se na nás obrátili s žádostí o pomoc. Některým jsme poradili, některé jsme oddlužili, bohužel někdy jsem mohli už jen morálně podpořit.

Příběhy lidí nás zajímají, některé jsou smutné, jiné veselé. Vždy jsou však zdrojem inspirace a zkušenosti.

Níže jsou slova klienta po oddlužení, výkupu a podobně, a k němu příběh tak jak jsme ho viděli my.

Pan Bláha a cesta za jeho oddlužením, byla jedna z těch složitějších. Měl hypoteční půjčku kterou nestíhal splácet úplně včas, k tomu dvě nebankovní půjčky. Vše by možná tak nějak fungovalo, ale problém přišel až s nezaplacenou pokutou za MHD. Pokuta nebyla vysoká, náklady exekutora byly řádně spočítany, problém byl v tom, že klient si toho buď nevšimnul nebo prostě nechtěl všimnout. Úroky z prodlení rostly s tím i náklady exekuce, ale největší problém přišel až si toho všimla banka a nebankovní poskytovatelé půjček. Ti obvykle jednají rychle. Mají strach o své investice a dluhy zesplatnili. Prostě vrať nám všechno co jsme ti půjčili a hned. Co teď?
Na stůl se mi to dostalo za 5min 12. U banky se mi podařilo vyjednat slevu na pokutách, u nebankovek to bylo horší, ale přesto jsme něco málo usmlouvali. Následně jsme vyplatili exekutora, úvěry a byt vykoupili. A pan Bláha zůstal ve svém bytě v nájmu na dobu neurčitou a ještě mu zbyla hotovost. Zbytek je už na něm, zda v bytě zůstane, nebo své peníze investuje do nákupu menšího bytu. Možná došetří a bude se snažit byt odkoupit zpět, uvidíme.

refernce oddluzeni

Taky děkujeme a zdravíme. Jeden z těch opravdu dobrých konců. A neb, pamatujte na to, že hypoteční úvěry jsou ty nejlevnější. Klienti měli několik úvěru od nebankovních institucí, až to došlo tak daleko, že splátky lepily novou půjčkou od další nebankovky. Celková suma nebyla nijak závratná, ale když nemáte na splátky je z toho neřešitelná problém. Ale jen zdánlivě. Vyplatili jsme za klienty všechny úvěry, tak aby v registrech byli "čistí". Tím jsme jím zlepšili bonitu a následně zajistili americkou hypotéku u banky.  Jasně, mohli jsme udělat konsolidaci u jiné nebankovky, nebo jeden velký úvěr, ale úrokově a výši splatky by jsme se nikdy nedostali tak nízko, aby to klienti utáhli ze svých příjmů.

Další nezapomenutelný případ. Chvílemi bylo opravdu veselo, například když jsme udělali lustraci a zjistili  12 exekucí u 9 exekutorů. Kdo se zabývá vyplácením exekucí ví, že je ideálně je doplatit všechny najednou v jeden moment, zvlášt pokud se jedná o oddlužení nemovitosti a následný odkup. Zkoordinovat 9 našich kolegů bylo celkem v pohodě, s exekutorama to bylo složitější. Někteří už nás znají, tam je to v pohodě. Ale jsou bohužel i tací, kteří mají velmi omezenou pracovní dobu a hlavně chování. Byla to výzva. Ale výsledek, byl perfektní. Klienti se jen tak tak vyhli dražbě a upřímně i dlažbě. z psychického šoku se už oklepali, dali jsme pár rad věnovali krásnou knížku o finanční gramotnosti a do dnes jsme v kontaktu. Tohle nás prostě baví.

Pro nás rutina, pro normálního smrtelníka velký problém. Měsíc práce ve zkratce: zajistit vyčíslení, prověřit registry, vyjednat slevy, vyplatit exekuce, připravit nemovitost na prodej, sehnat kupce a prodat. Menší technická poznámka: zde jsme nevykupovali přímo,  klienti nespěchali s prodejem a exekuce nebyly tak vysoké.© 2018, pnholding.cz a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑