Zastavte právě probíhající exekuci, volejte

+420 776 890 000


Reference od našich klientů

 

Zde budeme zveřejňovat příběhy lidí, kteří se na nás obrátili s žádostí o pomoc. Některým jsme poradili, některé jsme oddlužili, bohužel některé jsme mohli už jen morálně podpořit.

Příběhy lidí nás zajímají, některé jsou smutné, jiné veselé. Vždy jsou však zdrojem inspirace a zkušeností.

Níže jsou slova klientů po oddlužení, výkupu a podobně a k nim příběhy tak, jak jsme je viděli my.

Pan Bláha a cesta za jeho oddlužením, byla jedna z těch složitějších. Měl hypoteční půjčku, kterou nesplácel vždy včas a k tomu dvě nebankovní půjčky. Vše tak nějak fungovalo, dokud nenastal problém s nezaplacenou pokutou za MHD.
Pokuta nebyla vysoká a náklady na exekutora byly řádně spočítány. Problém však byl v tom, že si toho klient buď nevšiml anebo zmíněnou pokutu ignoroval. Díky tomu úroky z prodlení rostly a s tím i náklady exekuce. Problém nastal v momentě, kdy na tuto skutečnost přišla banka a nebankovní poskytovatelé půjček. Ti v takovýchto případech jednají velmi rychle a chtějí vrátit vše, co zapůjčili a to ihned.
Není se čemu divit, mají strach o své investice a nesplacené dluhy.
Co teď?

Tento případ se k nám dostal doslova za 5 minut 12, ale i přes to jsme byli schopni panu Bláhovi pomoci. U banky se nám podařilo vyjednat slevy na pokutách a u nebankovních poskytovatelů, kde je to mnohem složitější, se podařilo docílit taktéž menších slev. Následně jsme vyplatili exekutora i úvěry a byt vykoupili. Pan Bláha zůstal ve svém bytě v nájmu na dobu neurčitou a ještě mu zbyla hotovost. Další jednání je už pouze na něm, zda v bytě zůstane, nebo své peníze investuje do nákupu menšího bytu. Má ovšem i možnost našetřit peníze a odkoupit byt zpět, uvidíme.
Panu Bláhovi přejeme hodně štěstí v dalším rozhodování a děkujeme za hezkou recenzi.

Další nezapomenutelný případ.
Chvílemi bylo opravdu veselo, například když jsme udělali lustraci a zjistili 12 exekucí u 9 exekutorů. Kdo se zabývá vyplácením exekucí ví, že ideální je doplatit všechny najednou v jeden moment, zvláště pokud se jedná o oddlužení nemovitosti a následný odkup. Zkoordinovat 9 našich kolegů nebyl žádný problém, ovšem s exekutory to bylo složitější. Někteří už nás znají, s těmi je to v pořádku, ale jsou bohužel i jiní, kteří mají velmi omezenou pracovní dobu a hlavně chování. Byla to výzva a rozhodně to nebylo nic jednoduchého, ale výsledek byl perfektní.
Díky nám se klienti se jen taktak vyhnuli dražbě a upřímně i dlažbě. Z psychického šoku se už oklepali, dali jsme jim pár rad a věnovali krásnou knížku o finanční gramotnosti.
Do dnes jsme v kontaktu.
Tohle nás prostě baví.

Pro nás rutina, pro normálního smrtelníka velký problém.
Měsíc práce ve zkratce: zajistit vyčíslení, prověřit registry, vyjednat slevy, vyplatit exekuce, připravit nemovitost na prodej, sehnat kupce a prodat.
Menší technická poznámka: zde jsme nevykupovali přímo,  klienti nespěchali s prodejem a exekuce nebyly tak vysoké.

refernce oddluzeni

Jsem rád, že vás zde mohu seznámit s jedním z našich příběhů s opravdu dobrým koncem.
Tito klienti měli několik úvěrů od nebankovních institucí a tak vysoké úroky, že nezvládali vše řádně splácet. Splátky začali vykrývat dalšími půjčkami od nebankovních poskytovatelů a tímto se dostali do začarovaného kruhu. Celková částka nebyla nijak závratná, bohužel v jejich případě, kdy neměli dostatek financí na splácení všech půjček a vysokých úroků, se z toho stal neřešitelný problém. Ovšem jen zdánlivě.
Vyplatili jsme za klienty všechny úvěry tak, aby v registrech neměli žádný záznam. Tím jsme zlepšili jejich bonitu a následně zajistili americkou hypotéku u banky.
Mohli jsme udělat konsolidaci u jiné nebankovní instituce, nebo jeden velký úvěr, ale úrokově a výší splátky bychom se nedostali tak nízko, aby byli klienti schopni ji splácet ze svých příjmů.
Pamatujte na to, že hypoteční úvěry jsou ty nejlevnější.
Zdravíme a děkujeme za milou recenzi.© 2019, pnholding.cz a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑